O nas

01-229 Warszawa,  ul. Wolska 75

Tel. 501-035-773;     biuro@pracownia-inspiracje.pl

 

Firany Zasłony
Dekoracje Okien

Szanowni Państwo!

Pragniemy zainteresować Państwa naszą ofertą przygotowywaną specjalnie i indywidualnie dla każdego klienta, firmy, hotelu, pensjonatów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i możliwości pozwalające na komleksowe wyposażenie Państwa wnętrz. Staramy się, aby oferowane przez nas produkty pozwalały osiągnąć maksimum zadowolenia w trakcie ich użytkowania.

To co nas wyróżnia, to perfekcyjna znajomość oferowanych produktów. Zajmujemy się kompleksową dekoracją i osłoną okien. Dzielimy się wiedzą i doradzamy w zakresie doboru naszych produktów w systemach sterowania ręcznego, a także z wykorzystaniem automatyki. Większość wytwarzamy sami wkładając w to całą swoją wiedzę, umiejętności i zamiłowanie. Dokonujemy pomiarów, doradzamy, szyjemy, montujemy, upinamy. Mamy w ofercie klasyczne tkaniny zasłonowe i obiciowe, tafty, jedwabie, płótna, organzy, woale.

Nasza dewiza to solidność i wysoka jakość wykonania. Zaufanie, którym obdarzyli nas klienci oraz ich satysfakcja ze zrealizowanych przez nas zleceń, są dla nas najcenniejsze i procentują dalszymi zleceniami. Naszym zamierzeniem jest ciągłe poszerzanie kręgu odbiorców prywatnych, a także instytucjonalnych, oraz stałe podnoszenie standardu oferowanych przez nas usług.

Zapraszamy do grona zadowolonych klientów.


  

 

 
Dekoracje Wnętrz
Panele Przesuwne
Rolety Rzymskie Austriackie
Sypialnie Pościel Poduszki
Markizy
Moskitiery
Plisy Duetki
Rolety Maty
Shutters Okiennice
Tapety
Tapicerstwo
Verticale
Żaluzje